Morten Toft
Adm. direktør
morten.toft@ultimate.dk

Anna Karin Klærke
Salg og administration
anna.karin.klaerke@ultimate.dk

Claus Vesterby
Senior projektleder
claus.vesterby@ultimate.dk 

Benni Bennetsen
Projektleder
benni.bennetsen@ultimate.dk 

Andreas Atkins
Projektleder
andreas.atkins@ultimate.dk 

Søren Weltz
Projektleder
soren.weltz@ultimate.dk 

Lars Knudsen
Design og grafisk produktion
lars.knudsen@ultimate.dk 

Ann Kirstine Jørgensen
Bogholder
ann.jorgensen@ultimate.dk 

Jonna Mortensen
Backoffice
jonna.mortensen@ultimate.dk 

 

Ultimate Sport Service ApS
Langelandsvej 38
DK-5800 Nyborg

Arrangører / Events
Telefon +45 71 99 07 97

Atlet Services / Support
Telefon +45 70 26 52 52

Web: http://ultimatesportservice.dk
E-mail: mail@ultimate.dk

Kontakt os

Du er meget velkommen til at kontakte os for yderligere information om vores services.

Ultimate Sport Service Aps | Langelandsvej 38 | DK-5800 Nyborg | Denmark | mail@ultimate.dk

HomeEvents & ResultaterPriser
Referencer

STORE EVENTS OPNÅR STORE RESULTATER MED ULTIMATE SPORT SERVICE!

 

Kontakt
HomeEvents & ResultaterServices
Priser